Vytváříme pro vás
weby e-shopy mobilní aplikace grafiku sociální sítě blogy

Tvorba webových stránek, e-shopů, mobilních aplikací a SEO optimalizace kvalitně a rychle!

Kvalita za dobré ceny

U nás získáte kvalitní a rychlé řešení přímo na míru Vašim požadavkům. Kromě toho Vás potěší také přijatelná a bezkonkurenční cena.

Komplexní řešení

U nás získáte komplexní služby včetně výběru a zřízení ideálního webhostingu a domény. Pomůžeme Vám s nastavením analytických nástrojů a optimalizací pro vyhledávače.

Další služby

Kromě samotných webových řešení nabízíme také doplňkové služby, které pomohou prezentaci Vašeho podnikání.

Klíčové vlastnosti

Nabízíme

+
Aktivních uživatelů
+
Projektů
/7
technická podpora
 • Technická podpora

  Nabízíme téměř nepřetržitou technickou podporu.

 • Administrativní pomoc

  Zajistíme kompletní administrativu okolo zřizování domény, webhostingu, platební brány a pomůžeme vám například i s právní dokumentaci, která je potřebná pro e-shopy.

 • Dohledové centrum

  Díky dohledovému centru máme pod kontrolou veškeré výpadky a odstávky. Vy navíc dostáváte informace o výpadcích přímo do mailové schránky.

 • Pravidelné aktualizace

  Dohlížíme na Váš web a neustále se staráme, aby byl aktuální a co nejvíce přístupný návštěvníkům.

 • Individuální řešení

  Nabízíme řešení na míru požadavkům každého klienta. Neděláme

 • Flexibilní

  Přizpůsobíme místo i čas schůzky dle Vašich možností.

Elegantní prezentace firmy nebo produktu

Webová prezentace

Moderní a intuitivní design webové prezentace je výbornou vizitkou Vaší firmy, značky nebo produktu. Díky rychlému jednání získáte nový web za bezkonkurenční čas!

web_isf
web_pamlskovyraj

Prodávejte zboží přes internet

E-shop

Populární prodej zboží přes internet je dnes velice snadným a efektivním způsobem, jak oslovit nové zákazníky! Oslovte je co nejlépe s e-shop řešením od nás!

Oslovte nové i stávající zákazníky

Mobilní aplikace

Přineste svým zákazníkům něco exkluzivního a jedinečného! Využijte naší unikátní platformy pro mobilní aplikace a získáte kvalitní marketingový nástroj za bezkonkurenční cenu.

landing
web_ituner

Buďte na internetu vidět

Další služby

Nabízíme Vám další služby jako například SEO optimalizace, správa webového obsahu a sociálních sítí, marketingová činnost, online a print reklama a mnoho dalšího.

Reference

Řekli o nás

10896952_1533034676968850_1138372829323019981_n

Ochota pracovat s novou myšlenkou a změnit staré pro dobrou věc !? To vyžaduje přístup hodný profesionála a vizionáře v oboru. Hledal jsem dlouho … To místo jsem našel ! Pan Skála a jeho firma, která mě oslovila dokázala nemožné !!! Přesvědčte se sami tak jako já a nebudete litovat. Vlastní zkušenost mluví za vše a proto můžu jen a jen doporučit. Užijte si úspěch na vlastní kůži !!!

David Kříž

-

LuxEco

95715711_10217333840645299_1135310459361034240_o

Přesně splnili všechny naše očekávání týkající se aplikace Svatebního Špilberku. Komunikace a veškerá domluva s nimi probíhala naprosto perfektně a splnili všechny naše přání. IT podpora v průběhu celého veletrhu byla jen třešničkou na perfektním pomyslném dortu. Vřele doporučujeme jejich služby a velice si vážíme naší spolupráce!

Veronika Polehlová

-

AV your day

Spolupracujeme

Reference

Ze světa internetu

Náš blog

Hledáme webdesignery, obchodní zástupce a vývojáře!

Do dynamicky rostoucího týmu hledáme odborníky na webový design, tvorbu webových stránek a mobilních aplikací, marketingové specialisty a obchodní zástupce! Přidejte se k nám! Prohlédněte si nabízené pozice nebo nám pošlete svůj životopis!

Napište nám

Kontakt

WebRock s.r.o.

Fakturační informace

Bankovní spojení

Společnost zapsaná v Obchodním rejstříku od 26. 1. 2021. Obchodní rejstřík vedený Krajským soudem v Brně, spisová značka C 121206.