Mobilní aplikace

Tvoříme mobilní aplikace pro platformy Android a iOS. Využíváme vlastní unikátní platformu pro hybridní aplikace nebo programujeme nativní aplikace přímo na míru konkrétním požadavkům klienta.

Kvalita za dobré ceny

Díky unikátnímu frameworku, který jsme si sami vytvořili dokážeme aplikaci vytvořit za rozumnou cenu a v krátkém čase!

Multiplatformní

Aplikaci Vám vytvoříme na Android i iOS. Samozřejmě si můžete zažádat i o vytvoření samostatné aplikace pouze pro jednu platformu.

Jednoduchá správa

Unikátní administrátorské rozhraní Vám umožní jednoduše a odkudkoliv spravovat obsah mobilní aplikace bez znalosti programování.

Nechte starosti s webem na nás

Nabízíme Vám

 • Originální landing page

  K aplikaci Vám zdarma na přání vytvoříme originální landing page, díky které můžete stylově prezentovat svoji aplikaci a zákazníka odkázat přímo na její stažení.

 • Grafický návrh

  Pokud nemáte vlastní grafický návrh, rádi Vám grafiku připravíme podle Vašich požadavků. Nemáte logo? Vytvoříme Vám logo v rámci tvorby webu!

 • Komplexní služby

  Nedodáváme pouze web. K webu Vám poskytujeme širokou škálu služeb, které Vám pomohou v online světě, jako konfigurace sociálních sítí, tvorba mobilní aplikace apod. Díky spolupráci s externími partnery Vám navíc můžeme zajistit další výhodné nabídky, které ve Vašem podnikání rozhodně oceníte!

 • Nepřetržitý dohled

  Hlídáme, aby byl systém webu neustále aktuální a také dostupný pro Vaše návštěvníky. Naše technická podpora s Vámi ráda vyřeší případné problémy s Vaším webem či jeho správou.

 • Notifikace

  Zasílejte Vašim uživatelům informace o novinkách, speciálních nabídkách a informacích skrze notifikace přímo do jejich mobilních telefonů!

landing

Ze světa internetu

Náš blog

Napište nám

Kontakt

WebRock s.r.o.

Fakturační informace

Bankovní spojení

Společnost zapsaná v Obchodním rejstříku od 26. 1. 2021. Obchodní rejstřík vedený Krajským soudem v Brně, spisová značka C 121206.