I tento rok budeme na jednom z největších srazů fanoušků značky Volkswagen. Naše mobilní aplikace bude provázet účastníky už druhým rokem.

I když to v březnu tak nevypadalo kvůli koronavirové pandemii, organizátor festivalu, Volkswagen Club, ani minutu nepřemýšlel nad tím, že by se letošní ročník Volkswagen festu nekonal. Proto jsme i my od března pracovali na další verzi aplikace.

Aplikace plná informací

V aplikaci najde účastník veškeré důležité informace o události. Kde koupit vstupenky, zázemí festivalu, jídelní lístek rychlého občerstvení, organizační informace a mnohem více. Kromě toho je zde i přístup do tzv.”tuning zóny”, kde se prezentují opravdu krásné automobilové kousky, které budou k vidění na samotném festivalu.

Upozornění notifikacemi

Kromě informací, které ocení návštěvníci především před konáním festivalu, přichází největší síla aplikace až na místě. V rámci aplikace dostanou uživatelé detailní a aktualizované informace o programu. Veškeré důležité události, organizační pokyny nebo změny v programu dostanou uživatelé navíc formou push notifikace. Kromě toho se přímo na místě dozví aktualizovanou předpověď o počasí právě pro místo konání festu.

Stáhněte si aplikaci Volkswagen Fest 2020 do svého mobilního telefonu!

Sprinty v kapse

Nedílnou a velmi očekávanou událostí jsou také automobilové sprinty. Tento rok se však výsledky dozví návštěvníci ihned po uznání oficiálních výsledků přímo z aplikace. Díky spolupráci s časomírou budou data nahrána do appky ještě během festivalu.

Jsme připraveni na nápor

Sraz fanoušků přilákal v minulém roce více jak 800 automobilů a přes 1 500 účastníků. Velká většina z nich si stáhla naši aplikaci a aktivně ji využívali. I z toho důvodu, že aplikace aktivně využívá online data, jsme dbali na posílení serverů, aby aplikace vydržela i velký počet uživatelů.

Oficiální video Volkswagen Festu 2019