E-shopy

E-shopová řešení pro jednoduché i složitější obchody. Vytvoříme Vám e-shop pro jeden nebo stovky produktů. Pomůžeme s napojením na platební brány, sociální sítě a samozřejmostí je také možnost využití naší podpory.

Nízká cena

U nás nezaplatíte vysoké částky za e-shopy. Naše hotová řešení Vám upravíme přesně na míru Vašim požadavkům.

Nastavení e-shopu

Samozřejmostí je nastavení Vašeho e-shopu přesně podle požadavků a zaškolení pro Vaši jednoduchou správu produktů.

Rychlé řešení

Začněte provozovat svůj e-shop co nejdříve! Váš nový e-shop připravíme v nejkratším možném čase. O aktuálním čase dokončení se můžete kdykoliv informovat.

Nechte starosti s e-shopem na nás

Nabízíme Vám

 • Různé typy plateb

  Přijímejte různé typy plateb. Hotově, PayPal nebo kartou? Není problém!

 • Detailní statistiky

  I v elektronickém obchodě je dobré sledovat jak si vedou Vaše prodeje. Naše e-shopy Vám nabídnou podrobné statistiky.

 • Správa produktů

  Kromě úvodního nastavení Vašeho e-shopu Vám nabízíme také možnost aktivní správy produktů dle požadavků.

 • Elektronické faktury

  Můžete využít elektronických faktur, které se budou automaticky generovat při nákupu produktu ve Vašem e-shopu.

 • Propojení

  Propojte Váš obchod snadno se srovnávači a vyhledávači zboží! Nebo rovnou s firemním Facebookem!

 • Sledování spokojenosti zákazníků

  Posílejte zákazníkům automatické zprávy po provedení nákupu o tom, jak se jim líbilo nakupování ve Vašem obchodě a získejte cennou zpětnou vazbu!

 • Zřízení webhostingu a domény

  Nemusíte se starat o zařizování webového hostingu nebo domény. O veškerou administrativu se za Vás postaráme my! Najdeme vhodný webhosting pro potřeby Vašeho webu a zajistíme případně i převod stávající domény nebo webhostingu.

 • Komplexní služby

  Nedodáváme pouze e-shop. K elektronickému obchodu Vám poskytujeme širokou škálu služeb, které Vám pomohou v online světě, jako konfigurace sociálních sítí, tvorba mobilní aplikace apod. Díky spolupráci s externími partnery Vám navíc můžeme zajistit další výhodné nabídky, které ve Vašem podnikání rozhodně oceníte!

 • Nepřetržitý dohled

  Hlídáme, aby byl systém webu neustále aktuální a také dostupný pro Vaše návštěvníky. Naše technická podpora s Vámi ráda vyřeší případné problémy s Vaším webem či jeho správou.

 • Mobilní aplikace

  Získejte pro svoje zákazníky nový zážitek z nákupu ve Vašem obchodě! Nabídněte jim možnost nakupovat pohodlně z mobilní aplikace. Zasílejte jim personalizovaná upozornění a sledujte detailní statistiky jejich chování.

Nebojte se převodu ze stávající platformy

Máte e-shop? Převedeme Vám ho!

Provozujete e-shop na stávající platformě a chcete přejít ale bojíte se, že přijdete o stávající data o produktech? Nemějte strach! Produkty z většiny e-shopových řešení Vám dokážeme přenést do Vašeho nového e-shopu. O svoje stávající produkty tak nepřijdete a můžete je i nadále prodávat.

Ze světa internetu

Náš blog

Statický web a blog

LuxEco

Moderní design statického webu. Součástí webu je i blog a pro firmu se staráme i o sociální sítě. Pomáháme s nastavováním a řízením kampaní Google Ads. Součástí poskytovaných služeb je i správa mailových schránek a kompletní zajištění webhostingového řešení.

 • Vlastní grafika

  Pro web jsme vytvořili vlastní grafické podklady dle zaslaného loga a barevného schéma. Na přání klienta je na webu použito s mírou i grafických animací.

 • Interaktivní prvky

  Na webu se nachází interaktivní prvky jako je například kontaktní formulář, sekce pro stažení materiálů ze stránek, apod.

 • Blog

  Součástí webu je i blog, kde firma informuje o zajímavých trendech ze světa osvětlení.

 • Marketing

  S firmou spolupracujeme při tvorbě online marketingu na sociálních sítích a nastavování kampaní na Google Ads.

 • Doplňkové služby

  Pro firmu LuxEco jsme také zařizovali kompletní webhostingové služby a nastavení e-mailových schránek.

Moderní webová prezentace

GrantINNO

Jednoduchý design webu, který však obsahu vše podstatné přehledně na jednom místě. V rámci služeb je poskytována i správa mailových schránek a zajištění webhostingového řešení.

Síla jedné stránky

Quick Project Lead

Webová prezentace v jednoduchém jednostránkovém provedení bez odkazů. Vše podstatné je uvedeno na jedné straně, která je rozdělena do bloků s jednotlivými informacemi.

Oslovte nové i stávající zákazníky

Mobilní aplikace

Přineste svým zákazníkům něco exkluzivního a jedinečného! Využijte naší unikátní platformy pro mobilní aplikace a získáte kvalitní marketingový nástroj za bezkonkurenční cenu.

Napište nám

Kontakt

WebRock s.r.o.

Fakturační informace

Bankovní spojení

Společnost zapsaná v Obchodním rejstříku od 26. 1. 2021. Obchodní rejstřík vedený Krajským soudem v Brně, spisová značka C 121206.